Loredana merr vendimin e papritur që do t’i zemëroj fansat

Loredana është emër shumë i pëlqyer, e cila njëherësh është personazh shumë i ndjekur në rrjete sociale

Në rrjetin social Instagram, rep-artistja numëron mbi dy milionë ndjekës, ndërsa është shumë e suksesshme në muzikë.
Shqiptar : “Unë kurrë nuk sëmurem, sepse i pastroj enët e gjakut.
MËSO MË SHUMË→
Së fundi, Loredana ka marrë vendim që të largohet nga rrjetet sociale. Atë më nuk e shohim që figuron në Instagram, Facebook dhe Twitter.Nuk dihet arsyeja që e solli atë tek ky vendim, por duket se ajo dëshion të qëndrojë e qetë larg vëmendjes publike.

Menjëherë pasi është vërejtur mundesa e saj në rrjete sociale, ajo publikoi fotografi bashkë me vajzën Hana, në llogarinë e kësaj të fundit.