Kjo është fytyra e Morenës veç ujë e sapun

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e njohur kosovare e cila po korrë suksese në të dyja fushat. Para pak ditësh ajo solli bashkëpunimin me Stresin që po pëlqehet mjaft shumë.

E jo rrallë herë ajo është përfolur edhe për pamjen e jashtme ku nuk mungojnë thuajse asnjë ditë pozat provokuese.

Siç dihet edhe Morena është kritikuar për ndërhyrjet estetike si dhe përdorimin e tepër të photoshopit.

E sot ajo sjellë një imazh ku shfaqet e sapo dalë nga dushi.

Po duket mjaft e bukur apo?