Showbiz

Kjo është fytyra e Morenës veç ujë e sapun

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e njohur kosovare e cila po korrë suksese në të dyja fushat. Para pak ditësh ajo solli bashkëpunimin me Stresin që po pëlqehet mjaft shumë. E jo rrallë herë […]